Надзвичайна ситуація  |  14.08.19  |  середа
 

На Львівщині змії масово атакують людей

На Сколівщині чотири людини постраждали від укусів змій.

Про це повідомляє прес-служба ГСЧС у Львівській області.

Вчора в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні з діагнозом - укус змії правого гомілково-ступневого суглоба, поступив чоловік, 1961 року народження. Потерпілий-житель с. Головецько Сколівського району.

О 16:09 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні в стані середнього ступеня тяжкості госпіталізували жінку 1963 року народження, жительку с. Довжки Сколівського району. Діагноз - укус змії середнього пальця правої кисті руки.

О 21:48 надійшло ще одне повідомлення про те, що в Сколівському центральну районну лікарню поступила жінка, 1975 року народження, жителька с. Криве Сколівського району з діагнозом - укус змії вказівного пальця правої кисті рук. Постраждала перебуває в стані середньої тяжкості.

О 23:01 надійшло повідомлення про те, що в Сколівському центральну районну лікарню поступив чоловік, 1959 року народження, житель с. Славське Сколівського району, з діагнозом - укус змії правої гомілки ступні.

Про це повідомляє lenta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах