Надзвичайна ситуація  |  24.03.20  |  вівторок
 

На Львівщині надзвичайна ситуація: що робити?

З 00.00 год 24 березня у Львові та Львівській області діятиме надзвичайна ситуація. Таке повідомлення з’явилось у Telegram “Львів Коронавірус”.

Від завтра на Львівщині діятиме режим надзвичайної ситуації. Діятиме відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

Де в Україні ввели надзвичайну ситуацію і що це означає?
Як повідомила щойно прес-служба Львівської ОДА сьогодні пізно увечері відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС під головуванням голови Львівської ОДА Максима Козицького.
За підсумками засідання ухвалили рішення про визначення ситуації, що склалася на території області у зв’язку з поширенням ГРВІ, спричиненої коронавірусом, як надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня.
Під час засідання в.о. директора департаменту охорони здоров’я ознайомив присутніх із кількістю підозр на коронавірус.

«За результатами лабораторних досліджень на Львівщині є офіційно підтверджений випадок коронавірусу. Це є підставою для введення надзвичайної ситуації та напрацювання плану відповідного реагування»,

- наголосив Андрій Васько.

Комісія ухвалила рішення ввести на території області надзвичайну ситуацію із 00:01 24 березня 2020 року. Усі органи переведено у режим роботи у в умовах надзвичайної ситуації.

«Попри введення надзвичайної ситуації, ми мусимо пам’ятати, що забезпечення людей засобами для існування на нашій відповідальності. Поки в країні не впроваджено надзвичайний стан, ми мусимо підтримувати економічну діяльність в регіоні»,

- акцентував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У межах засідання також обговорили необхідність формування переліку підприємств, що забезпечуватимуть життєдіяльність області.
Відтак, за результатами комісії з питань обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій керівником робіт із ліквідації наслідків епідемії визначили профільного заступника голови ОДА Іван Собка. В межах своїх повноважень керівник робіт визначить склад та структуру штабу, що напрацює план заходів із ліквідації наслідків.

Додамо, що МОЗ обговорило з онлайн-ритейлером ROZETKA алгоритми доставки продуктів харчування та побуту в умовах карантину та потенційного надзвичайного стану.

У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію МОЗ України рекомендує громадянам утриматись від виходу з дому та максимально обмежити контакти, надавши перевагу онлайн-замовленням.
Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко обговорив зі співвласником онлайн-ритейлера ROZETKA Владиславом Чечоткіним щоденне збільшення таких замовлень, алгоритми роботи в умовах карантину та потенційного надзвичайного стану

«Ми бачимо ефективність попереджальної комунікації МОЗ, адже кількість людей, які замовляють продукти та товари першої потреби додому, швидко зростає»,

– каже Чечоткін.

Нагадаємо, що сьогодні Гал-інфо розповідало про те, що на дорогах Львова прогнозують ожеледицю.
Нагадаємо, що сьогодні Гал-інфо розповідало про те, чому у Львові закрили всі невеличкі будівельні магазини?

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах