Надзвичайна ситуація  |  21.05.18  |  понеділок
 

На Донбасі під час бою загинули бійці львівської бригади

Нейтралізуючи ДРГ противника, двоє військовослужбовців 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила загинули. Ще четверо бійців отримали осколкові поранення.

Про це повідомляє прес-служба бригади.

За словами представників бригади, після того, як львівські бійці захопили населений пункт Південне, противник не залишав спроб вибити їх звідти.

Сьогодні, 21 травня, близько 5 ранку, на південній околиці  села була виявлена диверсійна група противника у кількості до 10 чоловік. 

"На жаль, під час боєзіткнення від вогню ворога загинули двоє наших побратимів. Один з них – командир протидиверсійної групи Андрій Маслов. Він, як найближчий побратим і заступник, очолив підрозділ після загибелі Володимира Майбороди, продовживши славні традиції цього підрозділу. Осколкові поранення отримали також 4 військовослужбовців, які зараз перебувають у госпіталі, де їм надається кваліфікована медична допомога",

- йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, що раніше Об’єднані сили звільнили від бойовиків селище Південне, що в Донецькій області. На основі пропозицій начальника розвідки 24-тої окремої механізованої бригади ЗСУ та замислу командира батальйону, штабом бригади був розроблений план щодо взяття під свій контроль Південного.

У штабі ООС наголошували, що ситуація в Південному була контрольована, однак складна: противник здійснював постійні спроби локальних штурмових дій щодо витіснення наших підрозділів із зазначеного населеного пункту.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах