Надзвичайна ситуація  |  12.10.18  |  п'ятниця
 

На арсеналі в Ічні ще тривають вибухи

Унаслідок надзвичайної ситуації не виявлено загиблих і травмованих людей.
Станом на 7:00 годину 12 жовтня у Чернігівській області зафіксовано три вибухи на годину на території артскладів. Загиблих і травмованих людей не зафіксовано на місці надзвичайної ситуації.
 
Про це повідомляє прес-служба Державної служби України.
 
У прес-службі інформували, що два пожежні літаки АН-32П ДСНС України здійснили 25 скидів води, тобто 200 тонн. Від початку робіт було зроблено 46 скидів води, а саме 368 тонн. Було організовано заповнення водою два пожежних водоймищ Міноборони на технічній території арсеналу.
 
Також було ліквідовано чотири пожежі настилу поблизу села Августівки та прилеглої території арсеналу на загальній площі 3,1 га.
"Піротехнічними підрозділами ДСНС очищено від вибухонебезпечних предметів усі автодороги до населених пунктів у межах 16-кілометрпової зони, 29 к. трас ліній електропередач, 7 км трас газопроводів, територію трьох газорозподільних станцій, трьох шкіл, трьох дитсадків, будинку для людей похилого віку, навчально-виробничого комплексу, 1 тис. 669 дворогосподарств", - зазначено в повідомленні.
Виділено 12 пожежно-рятувальних розрахунки для забезпечення оперативного гасіння можливих пожеж у смт Дружба та на адміністративній території арсеналу. У районі надзвичайної ситуації залучили близько 700 осіб та 150 одиниць техніки, зокрема від ДСНС - 270 осіб, 77 одиниць техніки та два літаки АН-32П.
 
Працює цілодобова "Гаряча лінія" за такими номерами: (046)2-678-274;
                                                                             (046) 2-676-003.
 
 
 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах