Надзвичайна ситуація  |  16.03.21  |  вівторок
 

«Ми стоїмо перед питанням повного закриття міста», — Садовий

У вівторок, 16 березня, мер Львова Андрій Садовий закликав мешканців берегти власне здоров’я, адже динаміка поширення коронавірусу щодня стрімко зростає.

Також він наголосив на порозумінні зі сторони бізнесу, адже місто незабаром може опинитись у червоній зоні, що призведе до повного локдауну, інформує пресслужба міської ради.

«Щодня збільшується кількість хворих, тому ми повинні думати наперед. Якщо ті заходи, які ми ввели стосовно дистанційного навчання, якщо наші заклики до мешканців міста щодо обмеження фізичних контактів не дадуть результату, то буде ще більший ріст захворюваності, доведеться приймати дуже складні рішення.

Відсьогодні все позашкілля закрито. Я вчора звертався до представників бізнесу і сьогодні продовжую це робити: якщо ви думаєте, що за ці кільки днів заробите багато коштів, то є небезпека, що потім ці кошти доведеться витрачати на лікування працівників. Є пряма залежність. У сьогоднішній ситуації ми стоїмо перед питанням повного закриття міста та введення повного локдауну. І це можливо, якщо динаміка не буде сповільнюватись. Я б хотів цього уникнути, але, на жаль, кожного дня я бачу ріст показників захворюваності”,

— наголосив Андрій Садовий.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах