Надзвичайна ситуація  |  23.10.18  |  вівторок
 

Внаслідок масштабної ДТП у центрі Києва пошкоджено 21 автомобіль

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди в центрі Києва постраждало троє людей.
У центрі Києва, на бульварі Лесі Українки, зупинився рух транспорту внаслідок масштабної дорожньо-транспортної пригоди.
 
Про це інформують у прес-службі ДСНС.
 
Зіткнулося щонайменше 21 автомобіль. Масштабну аварію спричинив автокран, у якого відмовили гальма. Відбувається скупчення посеред траси.

За словами інспектора патрульної поліції лейтенанта Станіслава Скрипника, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в центрі Києва на бульварі Лесі Українки пошкоджено 21 автомобіль.

"За останні три роки це наймасштабніша ДТП в Печерському районі. Приблизно два роки тому масштабна ДТП сталась біля Дарницького мосту, тоді були пошкоджені 12 машин, а тут - 21 автівка. Є також машини, які вже не підлягають ремонту. На водіїв, чиї авто були неналежним чином припарковані, буде винесена постанова, але компенсацію за ДТП вони отримають", - розповів Станіслав Скрипник.

Інспектор повідомив, що тест на вміст алкоголю у винуватця дорожньо-транспортної пригоди показав нульовий результат. Однак водій автокрана ще має пройти "наркологічну експертизу".

"Буде кваліфікуватись ДТП залежно від того, чи це ДТП з постраждалими, чи ні. Попередньо, з постраждалими, оскільки одна жінка поїхала до лікарні. І якщо буде госпіталізація - це вже кримінальна відповідальність", - доповнив Скрипник.

Якщо постраждала жінка буде мати претензії до винуватця аварії, то водія автокрана притягнуть до кримінальної відповідальності.

На місці надзвичайної події працюють поліція і швидка допомога.

Внаслідок нещасного випадку постраждали троє людей. Двом особам надали медичну допомогу без госпіталізації, а одну жінку відправили до лікарні. 

 


 

Популярні новини на інших новинних ресурсах