Надзвичайна ситуація  |  26.10.20  |  понеділок
 

Львівські лікарі врятували дівчинку, яка ледь не загинула через торт (фото)

У понеділок, 26 жовтня львівські лікарі врятували дитину, яка ледь не загинула через кондитерську прикрасу. Про це розповіли на сторінці лікарні Охматдит.

В горлі дитини застряг дротик, яким винахідливі кондитери прикріпили фігурку киці з маршмелоу до торта.

Дівчинка з’їла кицю разом з дротиком. Діставали його наші ЛОРи.
Семирічна дівчинка з Дрогобича потрапила до нас за скеруванням від районного ЛОРа. Нашому завідувачу ЛОР-відділення Федору Юрочку передали рентген-знімки дитини. Сумнівів не було – у горлі дитини чітко видно стороннє тіло.

“Сьогодні зранку дівчинку прооперували. По-іншому дістати дротика від киці було ніяк.
“Наші анестезіологи виконали дитині наркоз за особливою методикою, який дозволяє оперувати без застосування ендотрахеальної трубки. У такий спосіб діставати сторонній предмет з горла набагато легше. Працювали ендоскопом. При дуже ретельному огляді ми побачили у тканині кореня язикового мигдалика дротик. Видно, мама пробувала його дістати, але її зусилля дали зворотній ефект – дротик зайшов ще глибше у тканини. Нам вдалося забрати його щипцями, обійшлися без розтинів тканин. Довжина його – приблизно 2 сантиметри”,

– розповів Федір Юрочко.

До операційної бригади увійшли: завідувач ЛОР відділу Fedir Yurochko, лікар ЛОР Дзвінка Копанська, лікар анестезіолог Andriy Halian, лікар анестезіолог Володимир Міщук, сестра-анестезист Оксана Кузишин, операційна медсестра Надія Гуняк.

Дівчинка відходить від наркозу. Вже сьогодні вона поїде додому.

Лікарі просять батьків бути обачнішими та обережнішими.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах