Надзвичайна ситуація  |  31.07.18  |  вівторок
 

Літак зі Львова здійснив аварійну посадку в Києві

Літак рейсу Львів-Шарм-ель-Шейх змушений був здійснити аварійну посадку в Києві через те, що влетів у зграю птахів і одна з них потрапила у двигун.

Про це пише депутат Ігор Зінкевич на своїй сторінці у Facebook. 

Повідомляється, що літак 4.5 години кружляв над Києвом, намагаючись вирвати вільну посадкову смугу на запасному аеродромі. Зараз літак посадили, пасажири чекають наступний виліт з Києва. Компанія-перевізник МАУ поки не дає ніяких коментарів з приводу інциденту.

"Ті моменти, коли говорять "вижили". Дякую команді МАУ за життя. Історія проста: на зльоті рейсу Львів-Шарм в лівий двигун врізається зграя птахів і літак не може набрати висоту і ось-ось торкнеться землі вперед носом, але набір висоти триває , пілот тремтячим голосом пропонує... "всім заспокоїться", набір висоти триває з креном в один бік. Сісти неможливо - літак сповнений пального, і починається "найдовша дорога над Україною". 4,5 години кружляє на одному місці спалюючи пальне і замовляючи смугу аварійної посадки в Києві. Молитви, заспокоєння стюардесами людей і сіли у Києві! Цінуйте кожну мить життя друзі, оскільки життя можуть перервати просто "пташки")))) Сміюся..."

- ділиться враженнями пасажир рейсу Олексій Башкирцев на своїй сторінці в Facebook.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах