Надзвичайна ситуація  |  01.03.19  |  п'ятниця
 

Каїрська трагедія: потяг в'їхав у багатолюдну платформу

На пероні стояли десятки людей, яких покалічив або вбив вибух.

Про це повідомляє The New York Times.

У четвер, 27 лютого, у Каїрі, Єгипет, сталася жахлива трагедія – поїзд на повній швидкості зійшов із рейок та врізався в криту платформу.

Вокзальна камера зобразила момент зіткнення локомотива з платформою на вокзалі Рамзес. Відомо, що через залізничні шляхи переходили пасажири, а на платформі було багато людей. Потяг в’їхав у платформу, а після зіткнення вибухнув, спричинивши пожежу.

За попередньою інформацією, трагедія забрала 24 життя, а близько 50 людей отримало поранення. Повідомляється, що вокзал був усіяний  понівеченими тілами. Медики, що приїхали на допомогу, ледь встигали допомогти травмованим.

Працівники екстрених служб зазначають, що насправді кількість жертв жахливої аварії може бути набагато більша.

За інформацією єгипетських ЗМІ, перед зіткненням потяг виїхав із залізничного депо.

Після вибуху пожежа перекинулася на дах вокзалу. Для боротьби з нею на місце події прибули десятки пожежних бригад.

Пожежні пояснили, що полум'я стало дуже складним супротивником через щільну забудову території дерев'яними будівлями і відсутності обладнаного місця для збору води з моря. Вогонь вдалося погасити до 08:25 на площі 800 квадратних метрів. За цей час полум’я знищило 20 будівель: 16 - одноповерхових, 3 - двоповерхових і 1 триповерхову.

Окрім того, після трагедії стало відомо, що міністр транспорту Єгипту Хішам Арафат склав свої повноваження.

Повідомляється, що вокзал повертається до нормального режиму – екс-міністр Арафат зазначив, що потяги вже починають ходити по графіку.

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах