Надзвичайна ситуація  |  08.04.19  |  понеділок
 

Фанати львівських "Карпат" розгромили потяг

Вони розбили 12 вікон, повикидали з поїзда матраци, подушки, постільну білизну, зимову ковдру та вогнегасники.

250 вболівальників Футбольного клубу "Карпати", які сіли на станції Львів у потяг, що прямував до Запоріжжя, розгромили три вагони. Про це 8 квітня повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

Інцидент трапився 6 квітня, коли фанати їхали на матч в Олександрію. У поїзді № 120 "Львів — Запоріжжя" пасажири зіпсували обладнання 4-го, 5-го та 6-го вагонів.

Зокрема, футбольні вболівальники розбили скло у 12 вікнах та тамбурах, викинули з поїзда 21 матрац, 25 подушок, 25 постільних комплектів, одну зимову ковдру та три вогнегасники.

В "Укрзалізниці" кажуть, що майже на кожну станцію курсування поїзда викликали поліцейських, однак ті правоохоронці, які приїжджали на виклики, "не вжили заходів для врегулювання ситуації та вгамування хуліганів".

"Може, ви крізь смерч проїжджали?! Це розумом не збагнути!", "Таке враження, що вагон потрапив під обстріл", "До Європи нам далеко" - пишуть користувачі соцмережі під відео після погрому, яке оприлюднила працівниця "Укрзалізниці" Тетяна Ткаченко.

Понівечені вагони тимчасово виведені з обігу й потребують суттєвого ремонту.

"Укрзалізниця" звертається до МВС із проханням про супровід пасажирських поїздів працівниками поліції або Національної гвардії.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах