Надзвичайна ситуація  |  31.03.20  |  вівторок
 

Експрес-тести виявили коронавірус у двох водіїв львівських маршруток

У двох водіїв АТП-1 з допомогою експрес-тестів виявили інфікування коронавірусом. Цих людей ізолювали, у них забрали матеріали для проведення ПЛР-тестування, про це сьогодні, 31 березня, повідомив мер міста Андрій Садовий.

«Ми вчора почали тестування, тестуємо водіїв трамваїв, тролейбусів, автобусів, працівників соціальних служб — усіх тих, хто контактує з людьми. Вчора ми отримали через експрес-тестування позитивний результат в нашої водійки трамвая. Сьогодні станом на 12 год ми отримали позитивний експрес-тест у наших двох водіїв АТП-1. Ми далі проводимо тестування.

Тих двоє хлопців з АТП-1 стан здоров'я мали нормальний, хвилювань не було.

Я переконаний, що якщо ми надалі будемо тестувати людей, то кількість інфікованих буде зростати. Часто молоді люди хворобу можуть переносити легко, але біда в тому, що якщо вони інфікують людей старшого віку, чи людей, які мають хронічні захворювання, тут вже потрібне інше лікування. Я прошу львів'ян бути вдома, дотримуватись суворого карантину. Нема нічого ціннішого, ніж здоров'я”,

— розповів мер Львова Андрій Садовий.

Як уточнили в АТП-1, чоловіки 1990 та 1976 років народження. Прийняті на роботу в АТП-1 в березні цього року.

Станом на 12.00 год в АТП-1 експрес-тестами вже перевірили 30 водіїв. Тестування триватиме до кінця дня.

Нагадаємо, що вчора позитивний результат тесту на коронавірус виявили у водія трамваю.

Як додав у коментарі депутат Львівської міськради, Ігор Зінкевич, до нього звернулись і інші працівники транспортної галузі міста – слюсарі, майстри, ремонтники, які обслуговують електротранспорт.

Вони просять провести експрес-тестування і у допоміжного персоналу траспортної галузі міста, не лише у водіїв, адже вони також контактують і наражаються на небезпеку зараження.

Депутат готує відповідне звернення до очільниці міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Галини Слічної про надання персоналу такої можливості.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах