Надзвичайна ситуація  |  15.08.18  |  середа
 

Дрогобич хочуть оголосити зоною екологічної катастрофи

У місті з 9-го лютого накопичилося більше 2-х тисяч тонн відходів, які неможливо вивезти.

Про це повідомляється на сайті Дрогобицької міської ради. 

Усі ми пам'ятаємо подібний сміттєвий колапс у Львові, коли на 720 тисяч людей постійного населення припадало 10 тисяч тонн сміття, який неможливо вивезти з міста. Тоді відходи висипали просто на вулиці міста, створюючи імпровізовані сміттєзвалища. Сьогодні ж Дрогобич в точності повторив "сміттєву" долю Львова, тільки там в пропорціях ситуація ще гірше, а саме на 76 тисяч населення припадає 2 тисячі тонн "постійного" сміття.

Блокада почалася 9-го лютого цього року, коли жителі Брониці перекрили дорогу на сміттєвий полігон, який знаходиться біля їх села. Вони вимагали його закриття, в той час як за документами і відповідно до двох судових рішеннь він має право на існування. Через небажання сільських жителів приймати тонни сміття тепер страждають міські.

Спершу мер міста Тарас Кучма намагався звертатися до безлічі посадовців у держапараті для того, щоб притягнути до відповідальності осіб, які незаконно блокують полігон. За його словами, влада тільки почала реконструкцію полігону відповідно до всіх екологічних норм і захищати його від тих, хто хоче нагріти руки на вивезенні сміття, однак жителі села все зіпсували та принесли збитків на мільйони гривень.

Зараз же прийшла інша ідея. Влада міста має намір звернутися до Львівської обласної державної адміністрації і вимагати визнати райцентр зоною екологічного лиха.

"Злочинне угруповання, яке затіяло "тероризм" проти Дрогобича, втратило здоровий глузд... Так більше тривати не може. В рамках чинного законодавства Дрогобич має право розраховувати на підтримку з боку держави, тому що протягом півроку ніякої реакції не було",

- сказав Тарас Кучма.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах