Надзвичайна ситуація  |  08.04.20  |  середа
 

COVчег: митрополит ПЦУ Димитрій Рудюк закликав львів'ян дослухатись до порад медиків

“Що сталось сьогодні у світі? Це поширення вірусу — пандемія. COVID-19 – це велике випробовування для усього людства, зокрема і для українців."

"Прошу усіх людей дослухатись до порад медиків", - закликав митрополит Львівський та Сокальський Православної церкви України щодо діяльності благодійного проекту “COVчег”.

“Що сталось сьогодні у світі? Це поширення вірусу — пандемія. COVID-19 – це велике випробовування для усього людства, зокрема і для українців. Тому, на мою думку, “Екуменічний центр медичної та соціальної допомоги” повинен знайти партнерів і в церкві, і у людей бізнесу для того, щоб допомогти, особливо, людям з групи ризику – похилого віку та дітям, які найбільш вразливі до хвороби.
Тому те, що сьогодні існує медичний та соціальний фронт “COVчег” – це напрочуд важливо. Адже це війна за життя і самої людини, і цілої громади, тому ми всі повинні бути максимально зорганізовані, для того, щоб припинити цю пошесть і подолати її.
Тому я зараз звертаюсь до добродіїв: християн, наших парафін, людей бізнесу, волонтерські та медичні організації і закликом не стояти осторонь
Прошу усіх людей дослухатись до порад медиків. Адже сам Бог створив це ремесло для того, щоб у цих людях, у їхніх руках, в їхніх здібностях явити Свою славу. Оскільки вони стоять не передовій, то і вони потребують нашої розради, а також психологічної та матеріальної допомоги.
Тож, ми всі повинні об’єднатись задля того, щоб ця страшна хвороба від нас відійшла. Нехай у цьому нам допоможе Бог та наша самоорганізація”.

Довідка Гал-інфо. 29 березня священнослужителі всіх конфесій за участі громадських організацій підписали меморандум про співпрацю та створили "Екуменічний комітет медичної та соціальної допомоги", який запроваджує благодійну програму "COVчег".

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах