Надзвичайна ситуація  |  22.10.18  |  понеділок
 

Біля Політехнічного коледжу Керчі прогримів вибух

У понеділок, 22-го жовтня, в місті Керч, що на території Кримського півострова, окупованого Російською Федерацією, знову стався вибух.

Примітно, що це відбулось у безпосередній близькості від Політехнічного коледжу, в якому 17-го жовтня Владислав Росляков влаштував справжню бійню. Таку заяву зробило "управління" МНС по Криму.

З повідомлення "відомства" стало зрозуміло, що вибух стався під час заміни газових балонів на вулиці Войкова 1а. У результаті цієї надзвичайної події постраждала жінка, яка була доставлена ​​в медичний заклад для надання їй допомоги. Про стан постраждалої поки нічого невідомо. Було евакуйовано 13-ть осіб.

"Мало місце необережне поводження з балоном при його заміні, його впустили, в результаті чого зірвало вентиль і відбулося утворення газоповітряної суміші з подальшим займанням",

- сказано в повідомленні, поширеним вищевказаною структурою.

Нагадаємо, в результаті вибуху і подальшого розстрілу студентів і викладачів Політехнічного коледжу, Владислав Росляков позбавив життя 21 людину. Ще 73 людини отримали поранення різного ступеня тяжкості. П'ятеро з потерпілих досі перебувають у критичному стані.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах