Надзвичайна ситуація  |  17.07.18  |  вівторок
 

Активісти закидали НАБУ тортами Roshen і розтрощили будівлю

Активісти кидалися тортами біля будівлі НАБУ, потім увірвалися до будівлі і почали ламати меблі та інше майно. Поліція не протидіяла.

Про це повідомляє керівник управління зовнішніх комунікацій НАБУ Дарина Манжура 

Сьогодні, 17-го липня, під стінами НАБУ пройшла акція під назвою "Ситник в шоколаді". Активісти принесли під будівлю Національного антикорупційного бюро сміттєвий контейнер і почали протестувати проти директора НАБУ Артема Ситника, який, на їхню думку, замішаний у змовах і покритті корупційних схем політиків.

Пізніше мітингувальники увірвалися до будівлі НАБУ і почали трощити будівлю та розкидати там торти. Поліцейські забрали звідти активістів, але нікого не затримували. На дверях відомства була поставлена ​​охорона, всі входи було заблоковано.

"Група так званих протестуючих, які вранці тут знаходилася, прорвалася всередину, пройшла через турнікет, тобто, по суті вони порушили периметр незаконно. Усередині вони поламали меблі, накидали сміття, покидали торти Roshen і все це відбувалося за мовчазної згоди поліції, яка була присутня, але вона їм не заважала цього робити, і вже потім, коли вони опинилися всередині і почали тут трощити меблі, за ними прийшли поліцейські і звідси забрали. На даний момент їх всередині немає "

- повідомила Дар'я Манжура.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах