Все  |  21.08.19  |  середа
 

На території Меморіалу Небесної Сотні у Львові висадять 30-річні сосни

За проєктом тут зрізали 30 дерев.

На початку зими на території Меморіалу Небесної Сотні, який відкриють 23 серпня, висадять вісім 10-метрових сосен, яким 30-40 років.

Про це розповів архітектор проєкту Андрій Лесюк.

"Їх можна садити лише взимку, коли дерево спить і його важче пошкодити під час транспортування", – каже Андрій Лесюк.

Їх висадять уздовж верхньої алеї над стелою, де вони не затулятимуть панораму Львова. Крім цього, на території меморіалу висадять ще вісім дерев, утім, які саме, ще визначають.

За проєктом тут зрізали 30 дерев, які, за словами архітектора, були гнилі та аварійні й у майбутньому могли пошкодити меморіал. Також на території встановлять 10 камер відеоспостереження.

Облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на найкращий проєкт меморіалу визначили у лютому 2017 року. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв.

17 квітня минулого року у сквері "На Валах" заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП "Зелений Львів" провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ "Т.В.Д.".

Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 20 млн грн. Після відкриття меморіалу почнуть будувати пішохідний міст, який з’єднає Меморіал зі сквером "На Валах".

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах