Все  |  05.12.17  |  вівторок
 

На ремонт доріг облрада виділила 315 мільйонів

Трирічна Програма передбачає проведення робіт з ремонту автодоріг та інших заходи, спрямовані на зменшення ДТП, створення резервного фонду дорожньої інфраструктури.

У вівторок, 5 грудня, під час сесії Львівської облради депутати проголосували за Програму розвитку мережі та утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 - 2020 роки, інформує прес-служба ОДА.

Програма передбачає проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також окремих об’єктів доріг комунальної власності у населених пунктах за умови співфінансування з державного і місцевих бюджетів.

"На це скерують - 180 мільйоныв гривень. З них - 15 млн гривень передбачили на реалізацію заходів з організації та безпеки дорожнього руху, зокрема: ремонт доріг загального користування за напрямом районний центр, центр об’єднаної територіальної громади – сільські населені пункти та ремонт доріг комунальної власності",

- йдеться в повідомленні.

На ремонт доріг загального користування міжобласного і міжрайонного сполучення та доріг, які з’єднують основні транспортні магістралі області та формують мале та велике кільце виділено 100 млн гривень.

Ще 20 млн гривень скерують на освітлення пішохідних переходів, влаштування сучасних світлофорних об’єктів, освітлення ділянок з підвищеною аварійністю на автомобільних дорогах загального користування та встановлення камер відеонагляду. Окрім того, на інших заходи, спрямовані на зменшення ДТП, створення резервного фонду дорожньої інфраструктури.

На забезпечення інфраструктурного розвитку територій, у тому числі міст обласного значення і об’єднаних громад та проведення проектно-вишукувальних робіт скерують фінансовий ресурс у сумі 20 млн гривень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...