Все  |  18.11.17  |  субота
 

На пляжі в окупованому Криму знайшли давню могилу дитини

В Євпаторії на одному з міських пляжів перехожий виявив плиту, що стирчала з піску. Знахідка виявилася похованням давньої епохи, датованим IV - початком III століття до н.е.

Така інформація опублікована на сайті адміністрації окупованого міста.

Повідомляється, що чоловік, прогулюючись узбережжям Чорного моря, помітив шматок кам'яної плити, яка проглядалася з піску. Чоловік одразу ж зателефонував до місцевого краєзнавчого музею та повідомив працівникам про знахідку.

Співробітники музею, що прибули на місце, оглянули кам'яний ящик довжиною майже в півтора метра. За попередньою інформацією, в ящику була похована дитина, серед речей знайшли похоронний інвентар: гральні кістки, монетку і два предмети побуту у вигляді посудин.

Фахівці повідомили, що знайдене поховання належить до давньогрецького міста Керкінітиди, яке існувало з середини VI століття до н. е. на місці сучасної Євпаторії.

У міській адміністрації повідомили, що подібні знахідки виявлялися тут в кінці сімдесятих років минулого століття. Тоді будівельники, зводячи кафе "Колізей", виявили в землі частину некрополя з двома кам'яними могилами.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах