Все  |  15.10.19  |  вівторок
 

На першу дитину 100 тис. грн: У Раді пропонують програму підтримки народжуваності дітей

Голова податкового комітету Верховної Ради України Данило Гетманцев заявив, що запропонував прийняти програму, яка сприяє народжуваності дітей в Україні.

Згідно з цією програмою, пропонують виплачувати за першу дитину 100 тис. грн, другу – 200 тис. грн, третю – 400 тис. грн.

Про це Данило Гетьманцев в кулуарах Верховної Ради сказав у коментарі ZIK.

«Ця програма спрямована на підтримку народжуваності дітей в Україні. Мені здається, що це та інвестиція, яку ми повинні зробити. Насправді, ще п’ять років тому діяла програма, яка полягала у тому, що за першу дитину виплачувалося 30 тисяч гривень, на другу – 60 тисяч і на кожну наступну по 120 тисяч. Це відбувалося при злочинній владі Януковича, а курс тоді був по 8 гривень. На жаль, упродовж п’яти років ця програма була заморожена і мені здається, що сьогодні, коли Україна дивиться в майбутнє, коли ми хочемо, щоб наше населення збільшувалося, коли ми закликаємо українців повертатися на батьківщину, така програма є доречно», – сказав Данило Гетьманцев.

За його словами, вони з Сергієм Бабаком запропонували за першу дитину виплачувати 100 тисяч гривень, за другу – 200 тисяч гривень і за третю – 400 тисяч гривень.

«Зараз ми перебуваємо в перемовинах з Кабміном і вишукуємо резерви на цю програму. Бо за нашими підрахунками вона буде коштувати близько 11,3 мільярда додаткових витрат бюджету. Я переконаний в тому, що нам вдасться переконати уряд в тому, що ця програма є дійсно важливою. Це не є соціальним благом чи проїданням коштів, це позиція спрямована на інвестиції в майбутнє», – зазначив Гетьманцев.

Про це повідомляє zik.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах