Все  |  09.06.19  |  неділя
 

На Одещині від повені почали знаходити рибу на городах

За інформацією ДСНС, продовж 8 червня рятувальники 5 разів виїжджали ліквідовувати наслідки повені на півночі області.

Про це повідомляє сайт "Думская".

У суботу, 8 червня, на території Балтського та Подільського районів, що на Одещині, через повені почало виносити рибу на земельні ділянки.

Повідомляється, що в річці Кодима на території міста Балта посилена від постійних дощів течія знесла конструкцію, що служить бар’єром для риби.

За словами охоронця балтського рибальського товариства Андрія Долищука, вгорі прориває дамби щонайменш трьох ставків. Долищук зазначає, що вся вода хлинула донизу, і риба також іде вниз, у бік села Гольма, або ж просто вистрибує на берег.

"Ми утримуємо цю водойму вже сім років, кожен рік запускаємо малька, підгодовуємо і вирощуємо. І, звичайно, шоковані з того, що нині відбувається",

- бідкається охоронець.

Місцеві рибалки намагалися відновити понищений бар’єр, але риба вже втратила течію, тож або травмується об загорожу, або просто перекидається через верх.

У Подільському районі ситуація не краща: рибу разом із водою перекидає через дамби. Вже навіть знайшлися охочі виловлювати "летючих риб". За словами таких експериментальних рибалок, рибу вони ловлять просто руками, скільки можуть. Вони пояснюють, що краще б вони виловлять рибу, аніж вона буде гнити на полях.

Обласне управління ДСНС повідомило, що впродовж 8 червня рятувальники п'ять разів виїжджали для ліквідації наслідків негоди на півночі області — в основному відкачували воду з територій приватних домогосподарств.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах