Все  |  13.07.19  |  субота
 

На Одещині після отруєння у лікарнях перебувають ще 30 дітей

Станом на 7:00 13 липня в лікувальних закладах Білгород-Дністровського району на Одещині перебуває 32 особи (з них 30 дітей). Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Про це повідомляє УНН з посиланням на ДСНС.

Протягом 11-12 липня до медичних закладів Білгород-Дністровського району з попереднім діагнозом харчове отруєння звернулися 56 осіб, з них 53 дитини (2002-2010 р.н.), які відпочивали в санаторії "Медик-2" у смт Сергіївка Білгород-Дністровського району.

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, серед 244 відпочивальників та персоналу в дитячому оздоровчо-спортивному таборі "Медик-2" (смт Сергіївка, Білгород-Дністровський район Одеської області) було спочатку госпіталізовано до районних лікарень із попереднім діагнозом харчової токсикоінфекції 52 людини, зокрема 50 дітей.

Місцеві медики повідомили, що все необхідне для лікування постраждалих є, а в самому таборі працює "швидка" та інфекціоніст із метою активного виявлення хворих.

Перебіг захворювання в усіх госпіталізованих – середньої тяжкості.

Також у Центрі додали, що постраждалі діти прибули на відпочинок 9-11 липня з Київської, Чернігівської та Харківської областей.

За фактом отруєння людей, які відпочивали у санаторії на Одещині, відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомляє УНН

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах