Все  |  18.06.18  |  понеділок
 

На Львівщині викрили завод фальсифікованого туалетного поперу

У понеділок, 18-го червня, стало відомо про те, що поліція Львівщини у Буському районі виявила міні-завод, де виготовляли туалетний папір відомої марки.

У Буському районі на Львівщині поліція викрила міні-завод, на якому виготовляли підроблений туалетний папір відомої торгової марки. Незаконну діяльність виявили під час розслідування за ч.3 ст.177 ККУ.

"Правоохоронці встановили, що на міні-заводі, розташованому у Буському районі на Львівщині, у промислових масштабах відбувалось виробництво контрафактної продукції – паперових рушників, серветок, туалетного паперу, тощо із незаконним нанесенням зображення логотипів промислового зразку одного з відомих виробників Львівщини",

– мовиться в повідомленні.

У поліції не вказали, продукцію якого саме виробника підробляли на заводі. 

"Паперові вироби зловмисники виготовляли за допомогою чотирьох промислових станків з завезеної сировини. Також правоохоронці встановили та припинили діяльність "перевалочного майданчика" із магазином-складом для гуртової реалізації фальсифікату. Попереджено потрапляння на споживчий ринок "товару" вартістю більше 180 тисяч гривень",

– зазначили в поліції.

У процесі обшуку правоохорнці виявили та вилучили понад 40 тисяч одиниць фальсифікованої паперової продукції загальною вартістю понад 400 тисяч гривень, промислові станки, а також встановили організатора та осіб, причетних до незаконного виробництва.

Зараз пліцейські намагаються встановити джерела постачання сировини, а також місце виготовлення поліграфії та місця куди збували фальсифікат. 

Організаторам роботи міні-заводу загрожує штраф або позбавлення волі на термін від 3-ох до 6-ти років.

Слідчі дії у справі продовжуються. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах