Все  |  11.02.19  |  понеділок
 

На Львівщині призупинено навчання у 289 школах і 22 дитсадках

Епідемічний поріг у Львівській області перевищено на 6,2%.

Від 4 до 10 лютого на Львівщині на грип і ГРВІ захворіли 16420 мешканців області, що на 2390 осіб більше, ніж минулого тижня. Серед них майже 9,5 тисяч хворих дітей різного віку.

Про це повідомив заступник директора львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.

«Серед хворих багато дітей і це особливо непокоїть. Станом на сьогодні через високу захворюваність на грип в області призупинено навчання у 289 школах і 22 дитячих садках. Хворіють мешканці Львівщини здебільшого на вірус грипу типу А. З початку епідсезону ми провели 46 досліджень і у всіх фігурував вірус грипу типу А», - зазначив Олег Когут.

Найбільше захворіли на грип і ГРВІ мешканці Мостиського, Буського, Кам’янка-Бузького, Городоцького, Перемишлянського районів.

За його словами, у Львові теж зростає захворюваність. Минулого тижня захворіло майже 4,5 тисячі львів’ян, серед яких 2232 дітей. Це майже на тисячу осіб більше, ніж минулого тижня. Навчання призупинено у трьох школах.

Епідемічний поріг перевищено на 12 адміністративних територіях і загалом по області на 6,2%.

За даними медиків, цьогорічний вірус грипу типу А доволі агресивний і часто дає важкі ускладнення, найчастіше пневмонію, яка може виникнути буквально на другий день захворювання. Тому лікарі радять у разі перших симптомів захворювання на грип чи ГРВІ відразу звертатися за допомогою до сімейних лікарів, терапевтів чи педіатрів і не займатися самолікуванням, бо це може призвести до смертельних випадків.

За даними МОЗ, в Україні від початку епідемічного сезону від грипу померло вже 30 людей, зокрема четверо дітей віком до 17 років. Два смертельні випадки від грипу цього року зафіксовано вже і на Львівщині. Від ускладнень грипу померли 51-річний чоловік і 66-річна жінка.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах