Все  |  01.10.17  |  неділя

На футбольному матчі у Франції обвалилася трибуна з глядачами

Троє уболівальників зазнало серйозних травм після бурхливої реакції на гол команди "Лілля" на 16-й хвилині. Фанати впали вниз на поле з висоти близько 1,5 метра.

Під час матчу чемпіонату Франції з футболу "Ам'єн" - "Лілль" зламалося загороджувальне перило і група фанатів впала на нижні сектори трибун.

За попередньою інформацією, внаслідок інциденту постраждало 29 фанатів, троє з них перебувають у тяжкому стані. У вболівальників діагностували сильні удари та переломи.

Через інцидент футбольний матч в Ам'єні було призупинено.

На момент перерви гри "Лілль" вигравав з рахунком 1: 0. Матч восьмого туру чемпіонату Франції "Ам'єн" - "Лілль" не дограли в суботу, повідомляє агентство з посиланням на "Bein Sports".

Розслідуванням обвалу загородження на трибуні під час футбольного матчу чемпіонату Франції зайнялася прокуратура міста Ам'єн.