Мвс  |  07.08.14  |  четвер
 

Геращенко затролив Жириновського: Верніть нам Москву!

Російський політик Володимир Жириновський зателефонував міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, але Аваков не став з ним розмовляти і доручив це своєму раднику Антону Геращенку.

Спочатку Жириновський говорив з автовідповідачем, тож поскаржився, що протягом дня намагався зв'язатися з міністром, але йому ніхто не відповідав.

"Я хотів дати кілька порад, як уникнути найсуворіших наслідків від дій вашого уряду",

- сказав він, поки Геращенко не включися у розмову.

Коли розмова розпочалася, російський політик запросив українських представників приїхати в Москву для проведення переговорів. На це радник міністра відповів, що краще зустрітися у міжнародному суді, можливо у Гаазькому. Антон Геращенко також зазначив, що за Жириновським і Путіном "плаче Нюрнберзький суд", оскільки вони розпочали війну з Україною, незаконно анексували Крим, а тепер намагаються зробити те ж саме з Донбасом.

"Але у вас це не вийде, оскільки український народ прозрів від вашої пропаганди. А зараз ми ще відключимо російські телеканали на Донбасі, і народ прозріє остаточно",

- сказав Геращенко.

Він також повідомив Жириновському, що відносно нього українська прокуратура відкрила кримінальну справу, тож він оголошений у розшук. А МВСУ зробить усе можливе, щоб одіозного російського політика не приймали у цивілізованих країнах.

"Відпочивайте на Чукотці, на Камчатці і так далі",

- сказав він.

Жириновський повідомив, що жодної війни не веде, а війну розпочав Київ. Також одіозний росіянин зазначив, що уся південно-східна Україна — це Росія. У відповідь Геращенко сказав:

"Хочу вам повідомити, що Україна простягається від Сяну до Дону, тому Ростов та Бєлгород входили в українські землі. Я вам пропоную роз'ясняти вашим колегам в Думі, що вони неправильно діють, суд врахує це як пом'якшувальні обставини".

Відтак заступник міністра запропонував Жириновському займатися вирішенням російських проблем і не лізти в Україну, бо ця війна поховає РФ, як війна в Афганістані поховала СРСР.

У розмові політики згадали і про Крим. Жириновський назвав АРК "ісконно рускою" територією, а Антон Геращенко нагадав, що Москву у 1147-му році заснував київський князь Юрій Довгорукий.

"Тож поверніть нам Москву!",

- сказав заступник міністра.

Розмова завершилася тим, що Геращенко запропонував Жириновському приїхати в Київ і пообіцяв зробити відповідне запрошення. Той погодився, але за умов, що зустріч добре організують.

Сам Арсен Аваков на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав, що Володимир Жириновський зателефонував до нього після того, як столичний суд ухвалив рішення щодо його арешту.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e