Все  |  03.03.18  |  субота
 

Мультфільм за сценарієм українки став номінантом на "Оскар"

Автором сценарію анімаційної картини стала Аніта Дорон зі Закарпаття, а продюсером виступила Анджеліна Джолі.

Перелік фільмів-претендентів на "Оскар 2018" американська кіноакадемія оголосила в січні. Серед номінантів опинився й анімаційний фільм "Годувальниця" (The Breadwinner), яку продюсує відома голлівудська акторка Анджеліна Джолі. Сценарій до стрічки написала уродженка українського Закарпаття Аніта Дорон.

"Кінострічку The Breadwinner номіновано на Оскар. Сценарій написала наша дочка Аніта. Ми нею дуже пишаємося",

- повідомив у Facebook Юрій Дорон, батько сценаристки.

Сценарій "Годувальниці" написано за мотивами книги канадської письменниці Дебори Елліс. У ній змальовано життя дівчинки на ім'я Парван, яке припало на часи правління режиму талібів у Афганістані. Дівчинці доводиться видавати себе за хлопця, аби прогодувати свою родину, яка перебуває у скруті.

Мультиплікаційна картина змагатиметься в номінації "Краща анімаційна стрічка". У цій номінації також представлено мультфільми "Бебі Бос" (The Boss Baby), "Фердинанд" (Ferdinand), "Ван Гог. З любов'ю, Вінсент" (Loving Vincent) та "Коко" (Coco).

Раніше стрічка "Годувльниця" стала "Найкращим незалежним анімаційним фільмом", отримавши "Annie Award" - престижну премію каліфорнійської філії Міжнародної асоціації анімаційного кіно (ASIFA), що називають "мультиплікаційним Оскаром".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e