Московський патріархат  |  06.12.18  |  четвер
 

Патріарх Кирило звинуватив Порошенка в порушенні Конституції

Президента України звинуватили у втручанні в духовні справи, хоча, згідно із Конституцією, держава повинна бути окремо від церкви.

Про це заявив сам глава Московського Патріархату Кирило.

За словами Патріарха, Порошенко ставить собі за мету орієнтування на Європу, хоча того, що він робить, немає в жодній країні Європи. Він заявив, що Порошенко порушує Конституцію своєї країни, коли намагається керувати церквами загалом порушує релігійну проблематику. Це говорить про те, що він використовує всі можливі методи для того, щоб залишитися при владі.

"Ви можете собі уявити, якщо б Путін заявив, що збирає церковний собор 15 грудня, якби він заявив, що ця церква нам підходить, а ця не підходить, що б творилося у світі, як би закричали поборники прав людини"

- сказав Патріарх Кирило.

Нагадаємо, що, згідно зі статтею 135 Конституції України, "Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."

Нагадаємо, що СБУ проводить обшуки в УПЦ МП. Правоохоронці провели вісім обшуків у релігійних установах, місцях проживання окремих представників цих єпархій, а також у київському видавництві.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах