Московський патріархат  |  26.07.16  |  вівторок
 

На шляху хресної ходи УПЦ МП поліція знайшла вибухівку

У Києві на маршруті проходження скандальної хресної ходи вірян УПЦ МП, які прийдуть у столицю 27 липня, правоохоронці виявили вибухівку.

За даними прес-служби київського ГУ Національної поліції, 26 липня, близько 06:00 ранку працівники Нацполіції отримали два анонімних повідомлення про те, що на шляху хресної ходи у Святошинському районі невідомі заклали вибухівку.

"Під час перевірки зазначених об'єктів правоохоронці виявили кілька небезпечних предметів, зокрема: в напрямку міста Бориспіль виявлено обрізану каністру, в якій службова собака відчула запах вибухової речовини. Фахівці вилучили з каністри дві гранати" Ф-1 ", два запали до них і" РДГ "(ручна димова граната)",

- розповіли у поліції.

Як повідомляється, предмети, зовні схожі на вибухові пристрої, також було знайдено у Святошинському районі на житомирському напрямку.

"Під деревом у траві лежала обрізана пластикова пляшка з двома предметами, зовні схожими на гранати, запали до них і "РДГ". Все вилучене направлено на дослідження",

- йдеться у повідомленні.

Згодом очільник МВС Аресен Аваков заявив, що у зв'язку з можливими терактами на шляху хресної ходи в Києві його просування вулицями столиці заблоковано.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах