Все  |  22.10.18  |  понеділок
 

Молдова не подавати в 2019-му році заявку на членство в ЄС

Кишинів не має наміру подавати заявку на вступ до Європейського Союзу в першій половині 2019 року, заявив спікер молдавського парламенту Андріан Канду.

За його словами, з минулого року в ЄС відбулися різкі зміни, зокрема, в зв'язку з Brexit. Глава молдавського парламенту зазначив, що ЄС стикається сьогодні з багатьма проблемами і викликами, що призвели до зміни в політиці розширення Союзу шляхом прийняття нових членів.

"Потрібно бути реалістами. Ми можемо очікувати якихось преференцій з боку Румунії під час її головування в ЄС, але заявляти про подачу заявки на приєднання передчасно",

- сказав Канду, пообіцявши винести на обговорення питання про подачу заявки на вступ в ЄС після виборів до Європарламенту.

Відзначимо, що не так давно ряд молдавських політиків заявляв про те, що в 2019-му році країна подасть заявку на членство в ЄС. У Молдові нещодавно відклали голосування по євроінтеграції. Також Конституційний суд на деякий час відсторонив президента Ігоря Додона від виконання обов'язків глави держави.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 701

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах