Все  |  06.01.18  |  субота
 

Міський голова Львова привітав українців з Різдвом Христовим

Напередодні одного з найбільших християнських свят мер Львова Андрій Садовий традиційно звернувся до мешканців міста, а також до всіх співгромадян.

У своєму щорічному відеозверненні мер нагадав, що Різдвяні свята є особливою нагодою надати допомогу людям, які її потребують. Він також висловив подяку організаціям, які допомагають усім потребуючим відчути радість Різдва.

"Шановні українці! Різдво – дуже родинне свято і ми маємо добру нагоду побачитись і посвяткувати в колі найближчих і найрідніших. Але родина – це не лише наші чоловіки, дружини, батьки і діти. Я прошу вас подумати про всіх нас, українців, як велику родину. Коли людина виходить за межі своїх приватних інтересів і починає думати про ближніх, про громаду, про країну – вона стає справжнім громадянином. Вона отримує шанс робити те, що вчив робити своїм власним прикладом Ісус Христос, народження якого ми, власне, святкуємо. Бог послав свого Сина саме для цього – аби ми отримали свідчення і приклад",

- зазначив Андрій Садовий.

Він закликав українців дбати про своїх ближніх.

"Ми з вами вже не перші Різдвяні свята зустрічаємо в дуже непрості часи. Хтось з наших братів і сестер зустріне їх на передовій на війні. За тих, хто так і не повернувся з фронту, родини молитимуться на початку Святої вечері. В наших з вами мирних містах і селах завжди є ті, хто потребує нашої допомоги і уваги",

- зауважив міський голова Львова.

Насамкінець Андрій Садовий звернувся до співгромадян з побажаннями:

"Я бажаю всій українській родині добра. Нехай Ісус Христос оберігає наш народ, допомагає нам в усіх благих справах. Нехай наші молитви, старання і добрі справи принесуть нам успіх і перемогу! Христос Народився!".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах