Все  |  13.10.21  |  середа
 

Міносвіти рекомендує школам оголосити канікули з 18 жовтня

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Міністерство освіти та науки рекомендує закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18 жовтня.

Він зазначив, що за минулий тиждень захворюваність на COVID-19 по всій території України, згідно з даними МОЗ, стрімко зросла.

«Відповідно до рішення Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і пропозиції МОЗ, Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18.10.21»,

- заявив Шкарлет.

У своєму листі МОН також звернулося до місцевих органів влади з рекомендацією вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та працівників шкіл.

Шкарлет зауважив, що чинним законодавством передбачено, що структура і тривалість навчального року й відпочинку між ними визначаються виключно рішенням педагогічної ради закладу освіти.

«А тому, звертаючись до педрад, прошу відповідально поставитися до рекомендацій МОН»,

- заявив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12 жовтня підтримала пропозицію Міністерства охорони здоров’я рекомендувати МОН звернутися в установленому порядку до обласних та Київської міської держадміністрацій з пропозицією перенесення осінніх канікул в закладах освіти на 18 жовтня 2021 року.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах