Все  |  26.03.21  |  п'ятниця
 

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони в Україні

Про це повідомили у пресслужбі МОЗ.

У п’ятницю, 26 березня Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони: одна область “жовта”,13 – “помаранчевих”, 11 – “червоних”.

“Зелених” регіонів в Україні не залишилось.

Натомість вже 11 регіонів: Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Черкаська, Чернівецька області. Слід зауважити, що карантин посилюють, якщо в регіоні протягом трьох днів перевищені два або більше показників за COVID-19 потрапили до “червоної зони”.

У регіонах, зокрема перевищений рівень госпіталізацій хворих з коронавірусом. Норма становить 60 на 100 тисяч населення. Найвищий показник у “помаранчеві” Вінницькій області – 129,3. Сильно перевищені норми у “червоних регіонах” – Києві – 110,4 та в Житомирській області – 117,1, а також у “помаранчевій” Хмельницькій області – 108,7. Найнижчий показник – у Херсонській області – 31.

 “Помаранчеві” за даними МОЗ є 13 регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська області.

Жовтою” залишилася лише одна область – Херсонська.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах