Маршрутки  |  10.10.19  |  четвер
 

За добу Львові поліція оштрафувала 5 водіїв маршруток

Патрульні оштрафували водіїв маршруток, які скорочували собі шлях через автозаправку, повідомили у прес-службі поліції.

Вчора, 9 жовтня, на вулиці Городоцькій, до екіпажу патрульної поліції звернулися працівники автозаправної станції з проханням вплинути на водіїв маршрутних транспортних засобів, які скорочують собі маршрут через їхню заправку.

Патрульні погодилися та вирішили затриматися, щоб подивитися, чи дійсно водії маршруток порушують. Вже через 5 хвилин, інспектор побачив маршрутний транспортний засіб, який заїхав на автозаправну станцію, проте не зупинився, щоб заправитися, а проїхав між бензоколонками, та виїхав геть.

Патрульні його наздогнали та зупинили. Чоловік пояснив, що він так скорочує собі шлях. Щоб не затримувати пасажирів, водія запросили до управління патрульної поліції на наступний день для розгляду справи та винесення рішення. За 30 хвилин патрульні зупинили 5 таких водіїв, та всім перенесли розгляд справи.

На наступний день, всі водії прибули до управління та за результатами розгляду справи, на них винесли адміністративні матеріали за ч.3 ст.133-1 КУпАП (відхилення від визначеного маршруту руху автобус).

Про це повідомляє forpost.lviv.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах