Все  |  21.01.14  |  вівторок
 

Марія Яремчук виступить у першому півфіналі «Євробачення-2014»

20 січня у столиці Данії пройшло жеребкування міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення–2014».

За його підсумками, представниця нашої країни Марія Яремчук із композицією «Tick-tock» виступить у 2-ій частині першого півфіналу, що відбудеться 6 травня.

Тим часом у 1-ій частині першого півфіналу виступатимуть представник Швеції, Албанії, Ісландії, РФ, Латвії, Азербайджану, Вірменії та Естонії. А в другій частині, окрім Марії Яремчук, ми побачимо співаків від Бельгії, Угорщини, Молдови, Чорногорії, Сан-Марино, Португалії та Голландії.

Відтак у 1-ій частині другого півфіналу, що пройде 8 травня, виступатимуть норвезький, ізраїльський, грузинський, австрійський, литовський, польський та мальтійський виконавці.

У 2-ій частині другого півфіналу на сцені B&W Hallerne з'являться співаки з КЮР Македонії, Фінляндії, Ірландії, Румунії, Словенії, Білорусі, Греції та Швейцарії.

У фінал автоматично пройдуть держави «Великої п’ятірки» (Франція, Велика Британія, Німеччина, Іспанія та Італія) і Данія як країна-переможниця 2013-го року. Також до них долучаться 20 держав – по 10 із кожного півфіналу конкурсу.

Порядкові номери виступів представників країн у півфіналах «Євробачення-2014» визначать продюсери міжнародного пісенного конкурсу спільно з членами Наглядової ради конкурсу та гендиректором «Євробачення» Йоном Олою Сандом.

Щодо голосування держав, то у першому півфіналі, окрім країн, які беруть там участь, голосуватимуть Данія, Іспанія, Франція. Відповідно у другому півфіналі свої голоси віддаватимуть Німеччина, Італія та Велика Британія.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах