Все  |  14.07.15  |  вівторок
 

Ляшко: Путіна не зупинять жодні протоколи

На своїй сторінці у "Фейсбук" Олег Ляшко написав, що президент Порошенко заявив про величезні числа російських військ на українському кордоні.

Ляшко прокоментував висловлювання Порошенка про факт, що країна-агресор в будь-який момент може почати наступ. На думку політика, Путіна не можуть зупинити ні мінські угоди, ні будь-які інші протоколи. Депутат впевнений на президента Росії та його оточення матиме вплив тільки сила, а не мирні домовленості.

А на днях очільник "Радикальної партії" зустрічався з чиновниками Сполучених Штатів, і заявив:

"Якщо Америка хоче підтримувати Україну в протистоянні країні-агресору, то повинна визнати нашу країну основним союзником за межами НАТО. Крім того, влада США повинна укласти військову угоду з київською владою".

Ляшко озвучив приблизний текст цього договору і зазначив, що в ньому обов'язково має бути пункт про розцінювання агресії проти України, як спроби нападу на Сполучені Штати. Депутат впевнений, американці повинні взяти на себе такі зобов'язання, адже вони містяться і в тексті угоди про створення НАТО.

Олег Ляшко впевнений, подібний документ може стати єдиною можливістю протистояти Росії. Депутат назвав Путіна шизофреніком, але підкреслив, що російський президент може воювати тільки з Україною, але у військовий конфлікт з США вплутуватися не стане. Якщо Америка захоче, то за 24 години зробить так, аби Росія вивела з Криму всю ядерну зброю.

Багато хто заявляє, ніби така допомога Україні від США може спровокувати нові військові загрози з боку Росії, але Ляшко впевнений у помилковості такого судження. Путіна може спровокувати тільки слабкість України та нерішучість західних союзників.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах