Все  |  04.07.19  |  четвер
 

Львів'янам показали найрозбитішу вулицю Львова

Дорога потребує відновлення вже 10 років.

Про це повідомляють активісти ГО "За якісний транспорт"

Дорога на вулиці Генерала Курмановича перебуває у жахливому стані, фактично вулиця є непроїзною. На порталі е-петицій зареєстрували звернення з вимогою відремонтувати внутрішньоквартальну дорогу по вулиці Генерала Курмановича, що знаходиться в Залізничному районі Львова.

Ця вулиця може зменшити навантаження приватного транспорту на вулиці Городоцькій до 20%; час проїзду вулицею Городоцькою, від в’їзду в місто до Левандівського моста зменшиться на 3-5 хв (через переорієнтування транспортних потоків); відстань від в’їзду в місто до мікрорайону Левандівка зменшиться на 30% і в часі це економія до 7 хв (якщо буде відремонтована вулиця Курмановича); зменшиться загазованість на перехрестях: Городоцька-Ряшівська, Городоцька-Івана Виговського, Городоцька-Сяйво; зменшиться шумовий діапазон на вулиці Городоцькій, що позитивно вплине на мікроклімат на цій вулиці і вона стане більш комфортною для життя.

Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, начальник управління інженерного господарства Львівської міськради Олександр Одинець, ремонт вулиці Курмановича однозначно розпочнеться цього року.

"Ми декларували, що виготовимо проектно-кошторисну документацію до кінця травня, але трішки не встигаємо. На початку червня проект подамо на експертизу, після чого сподіваємось отримати експертний звіт. Якщо йти за планом, то десь у середині липня плануємо розпочати там роботи. Ми сподіваємось, що у нас з першого разу відбудеться процедура закупівлі та не буде ніяких оскаржень. Якщо так буде, то в середині липня однозначно розпочнемо роботи",

– розповів Одинець.

За попередніми оцінками, вартість ремонту дороги складатиме до 100 мільйонів гривень.

Про це повідомляє dyvys.info

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах