Львівський аеропорт  |  02.04.19  |  вівторок
 

Зі Львова до Риги запустили прямий авіарейс

Першим рейсом до Львова прибуло 38 пасажирів.

Латвійська авіакомпанія airBaltic 2 квітня здійснила перший авіарейс за маршрутом Рига-Львів-Рига, повідомляє прес-служба МА Львів ім. Данила Галицького.

Першим рейсом Bombardier q400 Nextgen прибуло 39 пасажирів. Літак у Львові зустріли водяною аркою. На відліт відправились 23 людини. 

"Процес залучення airBaltic до Львова тривав три роки й кожна наша зустріч ставала наступним кроком до реалізації задуманого. Про статус airBaltic знають всі, а ми вперто доводили своєю роботою, показниками пасажиропотоку і якістю обслуговування, що аеропорт "Львів" готовий до співпраці. Тому сьогодні я вдячна авіакомпанії за її рішення і за те, що вони принесли велику радість львів’янам",

- заявила генеральний директор львівського аеропорту Тетяна Романовська.

За її словами, airBaltic є унікальною авіакомпанією, бо поєднує найкращі сторони традиційного перевізника та лоукоста, поєднує оптимальні показники ціни та якості.

Рейси балтійського перевізника здійснюватимуться чотири рази на тиждень: у вівторок, четвер, суботу та неділю. Три рейси будуть нічними - відправлення зі Львова о 4:20, а один - денний - у неділю о 9:05. Тривалість перельоту становить приблизно 2 години.

Ціни на квитки стартують від 48,99 євро в один бік.

Польоти триватимуть до 26 жовтня 2019 року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах