Все  |  25.04.18  |  середа
 

Львівську вчительку звільнили за публікацію про Гітлера

Скандал з депутатом ЛМР і за сумісництвом учителькою історії Мар'яною Батюк, на Facebook-сторінці котрої з'явився пост з нагоди уродин Гітлера, несподівано отримав продовження.

Про те, що Батюк звільнили з роботи, на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Всеукраїнського єврейського комітету Едуард Долинський.

"Скандальну львівську вчительку Мар'яну Батюк звільнили. Вона відмовилася надати доступ фахівцям до свого профілю в Фейсбуці, щоб підтвердити заяву про те, що її екаунт зламали хакери і розмістили привітання Гітлеру",

- написав Долинський.

Як повідомила прес-служба Львівської міськради, директор школи №100 віддав Батюк наказ про звільнення з посади у школі №100 і трудову книжку.

"Ми не допустимо, щоб у львівських школах працювали люди, які прославляють тих, хто вбивав мільйони українців. І Гітлер, і Сталін - це злочинці, на руках яких кров як наших предків, так й мільйонів людей інших націй. Якщо вчителька історії цього не знає - їй не місце серед дітей ",

- заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Управління освіти ЛМР видало наказ за результатами фактів, викладених в ЗМІ стосовно заступника директора школи № 100, вчителя історії цієї школи Мар'яни Батюк. Директору школи № 100 було рекомендовано звільнити Мар'яну Батюк із займаної посади.

Мер Львова Андрій Садовий також звернувся до керівництва ВО "Свобода" зі закликом дати публічний коментар ситуації з депутатом Львівської міськради від цієї партії.

"Пані Батюк є також депутатом міської ради від партії "Свобода". Я очікую публічної позиції від партії. Чи може "свободівці" підтримують кремлівську тезу про те, український націоналізм = німецький нацизм?",

- заявив Садовий.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e