Все  |  24.03.20  |  вівторок
 

Львівські підприємці допомагають місту із пошиттям захисних масок та костюмів

Львівські підприємці допомагають місту із пошиттям захисних масок та костюмів, а також закупівлею необхідного обладнання для лікарень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції.

Про це сьогодні на брифінгу розповів мер Львова Андрій Садовий, передає пресслужба.

"Пошиття захисних масок та костюмів — добра воля підприємств. Ви знаєте, багато компаній є з іноземними інвестиціями, які мають і відповідні матеріали, і технології. Сьогодні 5 підприємств в межах Львова та області перейшли на пошиття костюмів, масок, спеціальних комбінезонів, а також спеціального взуття. За це їм велика подяка.

Ми найближчим часом оприлюднимо дані по всіх благодійниках та меценатах, які допомагають місту, щоб львів’яни знали. Я зворушений цій великій кількості допомоги, яка є, і бажанню допомагати. Ми жодних грошей не приймаємо. Ми говоримо, що потрібно придбати: апарати ШВЛ, маски, тести тощо”,

— зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, вже 5 підприємств м. Львова долучились до пошиття захисних масок та костюмів. За словами радниці міського голови Вікторії Довжик, зразки для пошиття надали в обласному координаційному штабі.

Про це повідомляє vezha.net

 
 

Коментарі (7) перегляди: 939

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах