Все  |  01.08.19  |  четвер
 

Львівщина на 60% готова до опалювального сезону

У межах підготовки до опалювального сезону 2019/20 років у Львівській області підготували 780 котелень, замінили 6,38 км теплових мереж.

Про це повідомляють у прес-службі ЛОДА.

«11262  будинки підготували у житловому фонді Львівської області. Здійснили ремонт покрівель у 1629 будинках, а також підготували 1437 об’єктів соціально–культурного призначення»,

– повідомили у прес-службі.

Окрім того, у сфері водопостачання здійснили ремонт та заміну – 17,2 км водопровідних мереж та 6,1 км каналізаційних мереж. З метою перевірки стану та якості виконання робіт з підготовки до опалювального сезону 2019/20 років, з 12 серпня департамент розробив графік виїздних перевірок.

Голова Львівської ОДА  Маркіян Мальський взяв на контроль питання підготовки до опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі.

На цьому сьогодні, 1 серпня, наголосив очільник Львівщини у межах селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону 2019/2020 під головуванням міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

«Ця проблема на сьогодні є добре відомою та є проблемою номер один у Львівській області. Ми зосередили усі наші ресурси, щоб працювати над цією ситуацією. Ми провели зустрічі з усіма учасниками цього процесу. Учора та позавчора ми, безпосередньо, відвідали ТЕЦ. Є частина людей, яка саботує даний процес, але ми й надалі працюємо над відновленням діяльності. Станом на сьогодні, можна стверджувати що на Новороздільській та Новояровіській  ТЕЦ на 67% та 70% відповідно здійснені роботи. У нас є відповідні робочі групи. Ми активно працюємо і доповідаємо про хід відновлення та маємо план, яким чином діяти. Ця ситуація – пріоритетна для нас та перебуває на моєму особистому контролі»,

– повідомив Маркіян Мальський.

Про це повідомляє Дивись.інфо

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах