У львові  |  13.07.18  |  п'ятниця
 

Зі Львова скоро можна буде регулярно літати в Брно

Чеський аеропорт вів переговори з румунським перевізником Blue Air щодо рейсу Брно-Львів. Успіхом вони не завершились, але керівництво аеропорту не відмовляється від своїх планів

Чехи вибирають такі місця, з яких можна було б подорожувати далі по всій Європі. За повідомленням чеської преси можливо це будуть латвійська Air Baltiс або одна зі словенських авіакомпаній.

Зараз з Брно виконуються тільки два міжнародних рейси - в Мюнхен і Лондон, і мешканці змушені користуватись послугами аеропортів Праги та Братислави.

Питання транспортного сполучення серйозно хвилюють владу Південної Моравії, оскільки аеропорт Turany не функціонує достатньо. Позаминулого року авіакомпанія Wizz Air відмінила з нього свої рейси в Ейндховен (Нідерланди) і Лутон (Лондон, Великобританія).

Авіасполучення дуже важливі для подальшого розвитку Брно, який відомий великими міжнародними ярмарками. З аеропорту Туржани плануються регулярні польоти в Барселону, Рим, Брюссель, Мілан і Львів, а також сезонні в Дубровник і Спліт.

Щодо Львова, чехів привабило розташування нашого міста на західній Україні та сусідство з Польщею. Наш регіон, на думку підприємця з Брно Алеш Поганка, співучасника проектів по співпраці Південної Моравії і Львова, пропонує величезне культурне багатство. Сюди їдуть туристи з усього світу, але про це є брак інформації у чехів. Оскільки в Чехії працює багато українців, дешеві авіаперельоти були б привабливішими і зручнішими для них, ніж поїздки автомобілем чи автобусом.

Днями заступник мера Брно Матей Голлан повідомив про те, що одна зі скандинавських авіакомпаній до кінця 2018 року почне регулярні польоти по маршруту Брно-Львів.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 838

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах