У львові  |  09.12.19  |  понеділок
 

Як нова очільниця Слідства Нацполіції Львова втікала від питань журналістів

6 грудня журналістка НТН Віка Балицька на своїй сторінці у Facebook розповіла, як нова начальниця слідчого управління Національної поліції Львівщини Наталія Харченко втікала від журналістів, імовірно уникаючи питань про позапланову перевірку, ініційовану новою прокуроркою Львівщини Іриною Діденко.

Як розповіла в коментарі кореспонденту видання 032.ua Віка Балицька, вона з колегою Марічкою Кужик прийшли до Харченко 6 грудня, щоб отримати коментар.

Коментар стосувався б оприлюдненого в мережі аудіозапису, на якому голос, схожий на голос Харченко, вимагає від підлеглих узгоджувати з нею всі "негативні" внесення в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Черговий повідомив журналістів, що їм слід зачекати, доки очільниця слідства закінчить приймання громадянина, який вже перебував з нею в актовому залі. Однак працівниця ГУНП попередила пані Харченко про прихід журналістів, і та достроково закінчила прийом, так і не прийнявши останнього громадянина, який стояв у черзі перед журналістами.

Після цього Харченко зникла з актової зали, а вищезгадана працівниця не пускала журналістів у громадську приймальню, мовляв, там тривають ремонтні роботи. На прохання журналістів показати ремонт, відповіла, що зараз "спитається дозволу", зайшла всередину і зачинилася на ключ.

Через кілька хвилин журналісти змогли потрапити у приймальню, однак ніякого ремонту там не було. З цього всього журналісти припустили, що очільниця слідства просто ходила туди-сюди, з приймальні в актовий зал, ховаючись від журналістів, адже входів-виходів було кілька.

Начальник ГУНП Василь Віконський, який був на місці, не спустився до журналістів. А у телефонному коментарі відмовився коментувати ініційовані Діденко перевірки, мовляв, не може коментувати справи прокуратури.

За словами Балицької, подібна поведінка — неповага в першу чергу до громадян України, а за останні 5 років це перший випадок, коли до журналістів відмовилися вийти навіть з коментарем, мовляв, ми нічого не можемо/не будемо коментувати.

Нагадаємо, що в неділю, 8 грудня, у Львівській ратуші відбуватимуться заходи, присвячені боротьбі проти домашнього насильства. Правоохоронні органи, юристи та медики розповідатимуть, як вберегтись від насильства. Або що робити після нього, якщо ви стали його жертвою.

Про це повідомляє 032

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e