У львові  |  25.02.21  |  четвер
 

Журналісти “НТА” вимагають відсторонити свого директора від посади

Вчора, 24 лютого, гендиректор телеканалу “НТА” Роман Любицький продав інший свій телеканал «Перший Незалежний» співробітникам медіахолдингу Тараса Козака.

Колектив львівського телеканалу вимагає власників каналу відсторонити Любицького від посади. Відповідну заяву опублікували у соцмережі Фейсбук.

“Ця інформація стала для нас повною несподіванкою. Вважаємо неприпустимою будь-яку співпрацю зі структурами, які діють для інтересів країни-агресорки Росії. Цю позицію ми неодноразово публічно озвучували та будемо робити це й надалі в ефірах наших проєктів”,

– мовиться у заяві.

Водночас журналісти пояснюють, що Роман Любицький – лише юридично дотичний до телеканалу NTA та не має жодного впливу на редакційну політику каналу. Він є директором ПП «НТА – НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ АГЕНТСТВО», яке володіє ліцензією на телевізійне мовлення. А увесь контент для телеканалу створює інша юридична особа. Нагадаємо, що 2 лютого президент Володимир Зеленський ухвалив рішення РНБО про санкції проти депутата Верховної Ради Тараса Козака, соратника Віктора Медведчука. На нього записані телеканали 112, NewsOne і ZIK, що зникли з ефіру. У вівторок, 23 лютого, стало відомо, що співробітники цих телеканалів зареєстрували ТОВ «Медіахолдинг Новини» зі статутним капіталом 100 грн. 

Нагадаємо, що 2 лютого президент Володимир Зеленський ухвалив рішення РНБО про санкції проти депутата Верховної Ради Тараса Козака, соратника Віктора Медведчука. На нього записані телеканали 112, NewsOne і ZIK, що зникли з ефіру. У вівторок, 23 лютого, стало відомо, що співробітники цих телеканалів зареєстрували ТОВ «Медіахолдинг Новини» зі статутним капіталом 100 грн. Share this:

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах