У львові  |  24.06.19  |  понеділок
 

Зеленський купив у Червонограді ще одну квартиру вдові загиблого гірника

Раніше телеканал "Прямий" подарував квартиру тій же сім'ї.

Президент Володимир Зеленський виконав обіцянку і придбав квартиру для вдови шахтаря Михайла Павлика, яка на момент трагедії лишилась в орендованій квартирі з трьома дітьми.

Зробити це глава держави пообіцяв під час суперечки з журналісткою телеканалу "Прямий". Тоді він запропонував витрати поділити порівну.

Два тижні тому велику двокімнатну квартиру в шестиповерховому будинку родині придбав президент. На День незалежності тут мають справляти новосілля.

Сама Антоніна Павлик в жалобі за чоловіком і спілкуватися з журналістами не може.

За ремонтом пильнують в обласній адміністрації. Вони й показують нове помешкання.

"Квартира розташована на 5-му поверсі, загальна площа ‒ трохи понад 90 квадратних метрів. Це є дві кімнати плюс кухня-студія. З великим таким ніби залом. Ми сподіваємося, що всі ремонтні роботи будуть завершені до 24 серпня, до Дня незалежності. І будемо надіятися, що ця квартира пані Тоні сподобається",

‒ розповідає в.о. голови Львівської обласної держадміністрації Ростислав Замлинський.

В Адміністрації президента історію з житлом для родини Павликів коментують неохоче.

"Президент ніде про це не казав і не збирався це робити. Тому що він пообіцяв сім'ї, він це зробив та й все. На відміну від деяких телеканалів, які квартиру купували в прямому ефірі",

‒ пояснює заступник голови Адміністрації президента України Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, раніше для родини Павликів телеканал "Прямий" придбав квартиру у будинку на вулиці Сокальській в Червонограді.

Обвал на шахті "Лісова" на Львівщині в ніч на 29 травня забрав життя двох гірників — Михайла Турка та Михайла Павлика. 22-річний Михайло Турко був неодруженим. А в 48-річного Павлика залишились дружина та троє дітей ‒ двоє хлопців-підлітків та 8-річна донечка. 15 років родина прожила в кімнаті гуртожитку, а потім в орендованій квартирі.

Про це повідомляє Zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах