У львові  |  25.09.18  |  вівторок
 

Завтра Львів отримає ще п'ять нових МАЗів

25 нових великогабаритних білоруських автобусів вже надійшло в "АТП-1". Загалом до кінця року місто має отримати таких 100 транспортних засобів.

Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, ЛК "АТП-1" вже отримало 25 нових великогабаритних автобусів МАЗ. Завтра очікують отримати ще 5 МАЗів, а до кінця тижня ще й 5 "Електронів".

"Поставка МАЗів відбувається відповідно до графіку. До кінця вересня було передбачено, що ми отримаємо 30 нових машин. Також цього тижня очікуємо тримати ще 5 автобусів "Електрон",

- йдеться в повідомленні прес-службі ЛМР.

За словами Андрія Білого, 18 МАЗів уже курсує на маршрутах № 2а, 3а, 16, 46, 47а.

"Цього року, завдяки новим автобусам нам вдалося на маршруті № 47а повністю забезпечити роботу нових низькопідлогових автобусів. Після проведення конкурсу на визначення перевізників та отриманні ще нових автобусів будемо вводити нові машини на інші маршрути",

- додав посадовець.

Нагадаємо, нові автобуси МАЗ, місто закупило у лізинг. Загалом до кінця року Львів має отримати 150 нових автобусів: 100 - білоруського виробництва МАЗ та 50 - львівського  "Електрону".

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1864

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах