У львові  |  28.11.19  |  четвер
 

Суд обрав запобіжний захід меру Львова: Садовий подаватиме на апеляцію

Сьогодні у Вищому антикорупційному суді відбулось засідання щодо справи міського голови Львова Андрія Садового і будівництва у Львові індустріального парку на 3 тис. нових робочих місць.

Суд обрав запобіжний захід меру Львова у вигляді застави в розмірі 1 млн 56 тис. грн. Таким чином, клопотання прокурора суд задовольнив лише частково.

Заставу потрібно внести впродовж 5 днів з дня прийняття рішення суду, інформує пресслужба ЛМР.

Андрій Садовий прокоментував рішення суду та заявив, що подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі та цілковитого звільнення від застави.

«Перш за все, велика подяка всім, хто прийшов мене підтримати. Також хочу подякувати своїм адвокатам, захисникам, які дуже якісно сьогодні зробили свою роботу, адже фактично всі претензії прокуратури були розбиті вщент. Однак рішення суду не цілком відповідає здоровому глузду, я ним не задоволений і подаватиму на апеляцію, адже ми очікували, що прокуратурі буде повністю відмовлено в будь-якому забезпеченні.

Ця справа немає жодного сенсу. Земля є власністю громади міста Львова, і жодного збитку державі не нанесено. Навпаки: є плюс у тому, що залучений інвестор, а 52 млн поступило у бюджет міста і сплачуються податки. Те, що ця справа є знаковою для держави, — це правда. До неї треба бути максимально уважними, висвітлювати з усіма деталями, бо йдеться про залучення інвестицій в нашу державу. Якщо ми хочемо мати зростання ВВП та успішну країну, то нам потрібні робочі місця.

Будемо сподіватися, що в апеляції всі претензії прокуратури будуть зняті. Я проситиму, щоб не було ніякої застави. Хочу вірити, що апеляційний суд прийме рішення, з яким ми погодимось. Готуємо з адвокатами документи”, — зазначив міський голова.

Про це повідомляє prozahid

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах