У львові  |  20.11.18  |  вівторок
 

Заборону зведення будинків без ДНЗ розглянуть львівські депутати

Петиція про заборону будівництва житла, розважальних центрів та офісів без дитячих садочків набрала понад 500 голосів.

Ще 29 жовтня голова ГО "Батьківська рада Львівщини" Олена Пономарева зареєструвала петицію, у якій було зазначено, що при зведенні споруд забудовники зобов'язані також розширювати мережі навчальних закладів дошкільної освіти.

"Через брак закладів дошкільної освіти, є порушення ст.53 Конституції України, тисячі дітей не можуть навчатися, про що свідчать дані електронної черги в ЗДО. Намагання управління освіти ЛМР збільшити кількість місць у садках за рахунок ущільнення груп – призводить до порушення санітарних та інших норм, порушуються права дітей на якісну освіту такі заходи не сприяють вирішенню проблеми. Аналогічна проблема з переповненими класами і в школах",

– зазначає автор петиції.

Громадська організація також припускає, що з міського бюджету слід виділяти більше видатків на відкриття комунальних шкіл та ДНЗ.

"Батьківська рада Львівщини" також вимагає, аби посадовці при розгляді будівельної документації узгоджувала дані про кількість місць у закладах середньої та дошкільної освіти. У випадку, якщо місць не вистачатиме, мерія повинна зобов'язати забудовника збудувати для міста комунальний дитячий садочок, або школу.

Станом на вечір 20 листопада петиція набрала 505 голосів. Розглядатимуть її на найближчому пленарному засіданні сесії львівської міськради.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах