У львові  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

З чого живуть львів'яни

Статисти дослідили розмір та джерела прибутку львів'ян.

Середньостатистична родина на Львівщині, за даними вибіркового обстеження умов життя, у минулому році в місяць отримувала прибутки у сумі 9189 гривень.

Про це повідомляє Depo.Львів, посилаючись на прес-службу Головного управління статистики у Львівській області.

"Основним джерелом ресурсів була зарплата, частка якої становила 59%. Вагомою складовою доходів є пенсії, стипендії та соціальні допомоги (включаючи пільги та субсидії), на які припало 18% сукупних ресурсів пересічного домогосподарства, доходи від особистого підсобного господарства та від самозаготівель становили 4%", - йдеться у повідомленні. 

Витрати на місяць в середньому для одного домогосподарства на Львівщині минулого року становили 8170 гривень. З цієї суми домінували витрати на харчування, що складало 57% від загальної суми. Трохи менше, 39% витрат ішло на придбання непродовольчих товарів та послуг, з яких 13% припало на оплату житла, комунальних продуктів та послуг. 

На думку мешканців Львівщини, одна особа в місяць повинна заробляти від шести до дев'яти гривень, щоб не почуватись бідною. Такої думки дотрималось 56% опитаних. Інших 14% респондентів назвало оптимальною сумою місячного заробітку від десяти до дванадцяти тисяч гривень, а ще 14% — понад шістнадцять тисяч гривень.  

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах