У львові  |  14.08.19  |  середа
 

З 15 серпня відкриють для проїзду Наукову

Поточний ремонт вул. Наукова, на ділянці від вул. Стрийська до вул. Тролейбусна, із застосуванням методу холодного ресайклінгу, завершено. З 15 серпня вулицю буде відкрито для проїзду транспорту.

Про це повідомляють у пресслужбі міської ради.

За інформацією Франківської районної адміністрації, роботи виконувала підрядна організація ТОВ "Автомагістраль Південь". Вартість робіт склала 11,5 млн. грн. 

"22 липня тут розпочались ремонтні роботи. Протягом трьох днів, з 25 до 27 липня, на цій ділянці працював рециклер, який перемішував старе покриття, цемент, бітум, які необхідні для того, щоб старе покриття стало надійною основою", — розповів Орест Тимчишин, голова Франківської районної адміністрації.

Вартість робіт становить 11,5 млн. грн, а площа робіт — 10 149 м2. Роботи виконує ТзОВ "Автомагістраль-південь".

"Ми повністю вклалися у терміни виконання робіт. Усі роботи мали завершити до 14 серпня включно. Тому з 15 серпня вулиця вже буде відкрита для проїзду транспорту", — додав Орест Тимчишин.

За інформацією Франківській РА, поточним ремонтом дороги на вулиці Науковій (від вул. Стрийської до вул. Тролейбусної) було передбачено:

  • розпушування дорожнього одягу;
  • проведення регенерації дорожнього одягу (процес ремонту шляхом зняття пошкоджених частин дорожнього покриття механічної переробки та заміни існуючого дорожнього покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей);
  • влаштування покриття з гарячих сумішей на бітумо-модифікованих добавках (вирівнювальний шар — 3 см та верхній шар — 5 см
  • влаштування покриття на інших ділянках покриття — 7 см;
  • заміна бордюра — 1648 м. п;
  • влаштування додаткового дощоприймача — 1шт.

Вул. Наукову не було відремонтована до Євро, коли проводився ремонт ділянки від вул. Тролейбусної до вул. Кульпарківської. Відповідно вона була в незадовільному стані, і на цей рік був передбачений поточний ремонт ділянки від вул. Тролейбусна до вул. Стрийська.

Про це повідомляє Варта-1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 516

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах