У львові  |  21.08.19  |  середа
 

Юна бориславчанка змагатиметься за титул "Міс Україна"

12 вересня у київському Палаці "Україна" відбудеться фінал конкурсу "Міс Україна – 2019". Для участі відібрали 25 найкрасивіших та найталановитіших дівчат, серед яких є і бориславчанка Тетяна Чапля.

Про це інформує Бориславська міська рада.

Тетяна є випускницею ЗОШ №3 та навчається в Київському національному університеті культури та мистецтв за спеціальністю "міжнародні відносини", захоплюється танцями та музикою, а також бажає зробити світ навколо кращим. Після неодноразової участі у різноманітних конкурсах краси та здобуття титулу Віце-міс університету, вирішила поставити планку вище і подала заявку на Національний конкурс "Міс Україна". 

Тетяна Чапля обійшла 17 тисяч претенденток у відбіркових турах і потрапила у 50 найкрасивіших дівчат України, а після успішного запуску власного благодійного проекту та подолання 4-кілометрової траси з перешкодами увійшла у список із 25 фіналісток.

Напередодні головної події юну учасницю привітали представники влади міста. Міський голова Борислава Ігор Яворський та заступниця міського голови Роксоляна Гарасимів поспілкувались із Тетяною особисто та засвідчили їй свою підтримку і сприяння.

"Сьогодні я ще раз переконався, що бориславською молоддю можна і треба гордитись. Наше підростаюче покоління настільки цілеспрямоване, наполегливе та свідоме, що навіть немає сумнівів в успішності реалізації їхніх задумів. Тетяна є представницею саме цієї активної і небайдужої генерації, котра здатна перевернути світ. Тому щиро бажаю їй перемоги та закликаю усіх краян допомогти їй у цьому", - зауважив Ігор Романович.

Таня є наймолодшою фіналісткою конкурсу, єдиною претенденткою від Дрогобиччини, і дуже сподівається на нашу підтримку. Саме зараз проходить голосування за конкурсанток на офіційному сайті Міс Україна. Також, щоб віддати голос за Тетяну Чаплю надсилайте число 23 на номер 7576 (1 голос – 5 грн). Кількість голосів не обмежена, а перераховані кошти підуть на благодійність.

Про це повідомляє 4 студія

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах